poprzedni nastepny
linki autorzy opracowań książki kontakt lista tematyczna lista chronologiczna strona główna  

Happy International Friendship Week.

Międzynarodowy tydzień przyjaźni.Spotykasz wielu ludzi w twoim życiu.
Ale tylko niektórzy pozostawiają ślady w twoim sercu.

 
Złość jest blisko powiązana z niebezpieczeństwem. Kiedy ktos raz bedzie tobie niewierny, wtedy on jest winny; kiedy ktos ciebie czesciej oszukuje wtedy ty jestes winny


Cwani ludzie dyskutują o pomysłach; przeciętni ludzie dyskutują o wydarzeniach; małostkowi ludzie dyskutują o innych osobach.Kto traci pieniądze traci dużo; kto traci przyjaciela traci dużo więcej; a kto traci swoja wiarę traci wszystko.Piękni, młodzi ludzie są przypadkiem natury, ucz się z błędów innych. Nie żyjesz wystarczająco długo ażeby samemu popełnić wszystkie błędy. 

Przyjaciele, ty i ja.
Jak przyprowadzisz nowego przyjaciela będziemy w trójkę stworzymy grupę i będziemy paczka przyjaciół. Nigdy nie będzie początku ani końca.

Wczoraj jest przeszłością. Jutro jest tajemnica. A dzisiaj jest prezentem.

Jest międzynarodowy tydzień przyjaźni. Pokaz swoim przyjaciołom jak bardzo się nimi interesujesz. Wyślij ten list każdemu kogo uważasz za PRZYJACIELA. Kiedy wróci do ciebie, wtedy wiesz, ze masz krąg przyjaciół.Jeśli otrzymałeś ten list wyslij go 10 przyjaciołom, łącznie z tym od kogo go otrzymałeś (jeśli uważasz tę osobę za przyjaciela)


Chociaż otrzymałem powyższy list od przyjaciół, ośmieliłem się nie zgodzić z ostanim zaleceniem. Zamiast przekazywać list dalej postanowiłem go wystawić. Mam nadzieję, że sprawiłem Ci tym przyjemność.
Sylwester Szady, 10.05.2002 r.kontak z autorem serwisu
Sylwestrem Szady

http://dekalog.pl
dekalog.pl - domena darmowych kont email+WWW

wystawiono: 10.05.2002 r.
zmiany: 10.05.2002 r.

| początek | strona główna | odtwarzanie MIDI | dodaj do ulubionych | rekomenduj znajomym | St@rtuj z Eliaszem |