poprzedni nastepny
linki autorzy opracowań książki kontakt lista tematyczna lista chronologiczna strona główna  

Możesz być udziałowcem, wspólnikiem, sponsorem.

Drogi przyjacielu, gościu witryny "Dzisiejszy Eliasz".

Po przekroczeniu założonych (kiedyś nieprawdopodobnych) wskaźników: ilość artykułów powyżej 250 oraz powyżej 500 wejść w miesiącu na stronę główną, ośmielam się wyciągnąć rękę z prośbą o wsparcie mojej działalności.

Witryna "Dzisiejszy Eliasz" istnieje w internecie od stycznia 1998 r. i jak Bóg pozwoli, będzie istniała dalej, jako chałupnicza dłubanina, której poświęcam masę czasu, bez oglądania się na zapłatę. Zaczynałem bezinteresownie, samodzielnie, bez nadzoru i niech tak pozostanie. Wystawiam teksty, które uważam za wartościowe dla życia duchowego, dla poznania Pana i życia dla Niego. Często są one kontrowersyjne, przedstawiające różne punkty widzenia, ale mam nadzieję, że interesujące i szczere.

Chociaż nie jestem opłacany - a wiem ile to kosztuje czasu i pracy, za co należy się słuszna zapłata - jestem przekonany, więcej: wiem, że Wszechmogący ma baczenie na mój dom i portfel. Tym tekstem nie wystawiam Bogu rachunku, ale ułatwiam Ci gościu, współbracie, zwolenniku,... wyrażenie wdzięczności i poparcia temu co znajdujesz na stronach serwisu. Możesz przyłożyć swoją rękę dla wypełniania misji witryny nie tylko przez publikowanie tu tekstów (do czego jeszcze raz zapraszam), ale też przez zwyczajne przekazanie paru złotych na moje prywatne konto lub zlecając mi odpłatne wykonanie Twojej strony WWW.

Jeśli uznasz to za dobry pomysł, chętnie wystawię Twoje nazwisko i/lub pseudonim z odnośnikiem do Twojej strony domowej w kolejnej grupie (sekcji) na stronie współautorów serwisu. Odnośnik może wskazywać Twoją wizytówkę ze zdjęciem i przesłaniem dla wizytujących serwis. Czekam na pierwszą osobę chętną wykupienia "cegiełki" po samodzielnie i dla siebie ustalonej cenie :-)

 
wpłata na konto:
Bank Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych SA Oddział w Zamościu
Nr konta: 13601092-5005-27014-000-00001
lub przekazanie pocztą:
Sylwester Szady
ul. Sikorskiego 21/12
22-400 Zamość

Z poważaniem, Sylwester Szady
Zamośc, 04.11.2001 r.


kontak z autorem serwisu
Sylwestrem Szady

Ostatnie zmiany: 25.05.2002 r.

| początek | strona główna | odtwarzanie MIDI | dodaj do ulubionych | rekomenduj znajomym | St@rtuj z Eliaszem |